Staź W Londynie Staź W Londynie Staź W Londynie Staź W Londynie Staź W Londynie Staź W Londynie Staź W Londynie Staź W Londynie Staź W Londynie Staź W Londynie Staź W Londynie Staź W Londynie Staź W Londynie Staź W Londynie
praktyki Anglia-praktyki

online Zastosuj
Praktyk
Program praktyk
Komentarze
wybierz język
Staź W Londynie Internship English
Staź W Londynie Stage à Londres
Staź W Londynie Praktikum London
Staź W Londynie Stage Londra
Staź W Londynie Practicas Londres
Staź W Londynie Praktik London
Staź W Londynie Työharjoittelu Lontoo
Staź W Londynie Stage Londen
Staź W Londynie Estagio Em Londres
Staź W Londynie Staź W Londynie
Staź W Londynie Praktika Londone
Staź W Londynie London praktik
Staź W Londynie Πρακτική Greek

Sponsored links
Spredaz - opinie o praktyce

« Moja praktyka w Studios92 w Londynie była niezapomnianym i ważnym doświadczeniem. Obecnie studiuję zarządzanie międzynarodowe, odbycie praktyki było jednym z warunków zaliczenia roku na mojej uczelni. W związku z tym wybrałam praktykę oferowaną przez “Internship-UK” ponieważ w ten sposób mogłam nabywać doświadczenia pracując w firmie zagranicznej.

Po wypełnieniu aplikacji online pozytywnie przeszłam pierwszą telefoniczną rozmowę rekrutacyjną. Zdobywanie doświadczenia zawodowego w sprzedaży departamentu Studios92 było bardzo pouczające, ponadto mogłam wprowadzać w życie moją wiedzę teoretyczną pracując wspólnie z innymi stażystami.

Żeby przedstawić Ci jak wygląda dzień powszedni w biurze w w Londynie postaram sie opisać różne zadania jakimi zajmują się na codzień nasi praktykanci w dziale sprzedaży. Klienci wykupujący u nas zakwaterowanie maja możliwość dokonania rezerwacji w hostelu, hotelu, domu gościnnym, apartamencie czy wynajmując mieszkanie. Rezerwacja może być dokonana telefonicznie, bezpośrednio na stronie internetowej Studios92, przez E-mail czy faks. Naszym zadaniem jest znalezienie zakwaterwoania dopasowanego do wymagań klientów. W związku z tym dzwonimy do naszych partnerów w oparciu o informacje zamieszczone w naszym systemie celem potwierdzenia dostępności i cen noclegów w miejscu przez nich oferowanym. Następnie realizujemy przyjęta rezerwację tak by obie strony były usatysfakcjonowane, zarówno klient jak i Studios92.

Podczas dokonywania rezerwacji procesujemy płatność wraz z uwzględnieniem prowizji z tytułu skorzystania z pomocy naszego biura. Po dokonaniu wszystkich płatności wysyłamy E-mail potwierdzenie do klienta, w którym znajdzie on wszystkie informacje odnośnie swojego planowanego pobytu w wybranym miejscu. Podczas każdego kontaktu z klientami używamy technik sprzedaży stosowanych w negocjacjach tak by zadowoloć naszego klienta i zwiększyć liczbę potencjalnych klientów. Podsumowując praktyka jaką odbyłam w Londynie była świetną możliwością do sprawdzenia się w tego typu pracy, przygotowała mnie również do rozpoczęcia pracy w handlu międzynarodowym. Jestem przekonana że po ukończeniu studiów, majac dyplom mojej uczelni jak i doświadczenie międzynarodowe znajdę pracę moich marzeń. »

Léa (21), Francja (departament sprzedaży- Londyn)

Praca jako praktykant w dziale obsługi klienta

« Witajcie, mam na imię Nicolas i postaram się wyjaśnić Wam jak wygląda dokonywanie rezerwacji na wynajem mieszkań oferowanych przez Studios92. Odbywa się to w dwóch etapach.

Po dokonaniu rezerwacji wysyłamy klientowi potwierdzenie rezerwacji tak by miał jej oficjalne potwierdzenie wraz z informacją o wysokości depozytu jaki będzie musiał zapłacić za wynajem mieszkania. E-mail potwierdzający jest pierwszym z czterech E-mail wysyłanych następnie klientowi celem poinformowania go o metodach płatności, dojeździe do naszego biura celem dokonania zameldowania i wreszcie na dwa dni przed jego przyjazdem informujemy go, że wszystko zostało przygotowane.

Następny krok rozpoczyna się wraz z przybyciem naszych klientów do Londynu. W wysłanych uprzednio listach E-mail informujemy klienta na jakiej stacji metra powinien wysiąść by trafić jak najszybciej do naszego biura. Niemniej jednak zawsze prosimy klienta by po zaraz przybyciu do wielkiej Brytanii zadzwonił do nas wtedy podamy mu bezpośrednio informacje jak dotrzeć do najbliższej stacji metra, a następnie do naszego biura. Następnie prosimy kleinata o dokonanie kolejnego telefonu gdy dotrze już do stacji końcowej tak byśmy mogli go stamtąd odebrać. Podczas drogi do naszego biura mamy okazję poznać naszych klientów, spytać o przebieg podróży, czy odpowiedzieć na niektóre pytania odnośnie życia w Londynie.

Po przybyciu do biura Studios92 procesujemy zameldowanie, informując klientów o wszystkim z czym powinni być obeznani podczas pobytu w Londynie. Następnie udajemy się razem z klientami do wynajmowanego przez nich mieszkania, po czym juz na miejscu przedstawiamy mu reguły obowiązujące w mieszkaniu tak by wszyscy współwynajmujący mogli żyć w przyjaznej atmosferze podczas swego pobytu w Londynie. »

Nicolas (24),Francja (departament sprzedaży- Londyn)

Praktyka w dziale zarządzania relacjami z klientami

« Odbyławając sześciomiesięczną praktykę w Londynie w departmencie zarządzania relacjami z klientami byłam odpowiedzialna za wiele zadań. Jednym z nich było zdobywanie nowych klientów, budowanie partnerskich relacji, negocjowanie cen i doprowadzanie do tranzakcji sprzedaży.

Pracując codziennie z klienatmi z moim zespołem nabyłam więcej pewności siebie i wiedzy na temat technik sprzedaży, co mam nadzieję pomoże mi w rozwoju przyszłej kariery. Najbardziej satysfakcjonujące było dla mnie to że każdy z nas był ważną częścią zespołu jak i firmy.

Praktykując w tym dziale codziennie uczymy się jak budować relacje z klientami i partnerami, co przyczynia się do ugruntowania pozycji firmy i jej promowania. Staż w dziale sprzedaży opiera się na kontaktach bezpośrednich, telefonicznych, E-mail jak i użyciu różnych rodzajów mediów by ciagle pozostawać w kontakcie z klientami i móc dostosować się do jego potrzeb znajdując taki rodzaj zakwaterowania jakiego on właśnie szuka.

Dział zarządzania relacjami z klientami skupia się zarówno na produkcie jak i na kliencie oferując klientom zakwaterowanie w konkurencyjnych cenach. Ulepszając ciagle nasz serwis obniżamy jego koszty i liczbę reklamacji. Dlatego też tak ważna jest skuteczna komunikacja pomiędzy pracownikami naszej frimy a klientami. Podczas moje praktyki koncentrowałam się zawsze na oczekiwaniach klienta tak by zapewnić mu jak najlepszą obsługę od wyboru najlepiej pasującego mu produktu prealizację rezerwacji i wywiązywanie się z całej tranzakcji sprzedaży na czas.

Zawsze starałam się wykorzystywać wszystkie moje umiejętności przy realizacji poszczególnych zadań. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że czas spędzony w Londynie podczas mojej praktyki był owocny i mam nadzieję pomocny mi w przyszłości. »

Anna (25), Polska(praktyka w dziale zarządzania relacjami z klientami-Londyn)

Róznorodne zadania w dziale zarzadzania relacjami z klientami

« Witajcie,mam na imię Sebastien (24), odbyłem dwumiesięczną praktykę w dziale zarządzania relacjami z klientami w Studios92. Jak dotąd jest to najlepsza praktyka jaką miałem możliwość dostać. Biuro w którym pracowałem znajdowało sie w północnym Londynie (zona nr 2). Podczas pracy koncentrtrowałem się na różnych typach zakwaterowania (hotele, hostele, wynajem mieszkań, apartamentów, studiów).

Bardzo podobało mi się, że byliśmy obarczeni odpowiedzialnością za wiele zadań, ponieważ w ten sposób mogliśmy się nauczyć się dużo więcej i uzyskać większą satysfakcję z efektów naszej pracy. Pracując na codzień w języku angielskim poprawiłem znacznie jego poziom.

Ponieważ nasza praca polega na wyszukiwaniu zakwaterowania dla naszych klientów musimy być w ciagłym kontakcie z nimi co pozwala nam na budownie relacji partnerskich, a to z kolei ułatwia nam negocjacje z nimi.
Obsługując naszych klientów zwracamy uwagę na każdy szczegół realizowanej rezerwacji, a tym samym troszczymy się o potrzeby naszego klienta od początku aż do końca danej transakcji. Jedną z części naszej praktyki są spotkania z naszymi nowymi partnerami i dodawanie ich do naszej bazy danych. Podczas takich spotkań negocjujemy ceny i budujemy jak najlepsze relacje partnerskie tak by móc ciągle utrzymywać jak najkorzystniejsze ceny dla naszych klientów.

Podsumowując praktyka w Studios92 była dla mnie ciekawym doświadczeniem i pozwoliła mi pracować nad własnymi słabościami, a w konsekwencji przyczyniła się do ich wyeliminowania. Ponadto wzmocniłem również swoje mocne strony. Cały okres praktyki upłynął mi w naprawdę miłej atmosferze i dał mi oczekiwane doświadczenie. »

Sebastien(24), Szwajcaria (praktyka w dziale zarządzania relacjami z klientami- Londyn)

strona główna | Firmy oferujące praktyki | Program praktyk | Załóż konto | Praktyka | Zakwaterowanie praktykantów | Polityka Prywatnosci | projektowania stron internetowych | rozbudowy | Administracja siecią | sprzedaży | Marketing | księgowości | recepcji | hotelami | zarządzania zasobami ludzkimi | Zarządzanie hotelami | Marketing- opinie o praktyce | Media- opinie o praktyce | Spredaz - opinie o praktyce | (HR)- opinie o praktyce | IT opinie o praktyce | Advertising & Copywriting praktyce | Public Relations praktyce | Event Management praktyce | Business Development praktyce | Project Management praktyce | Property Management praktyce | Hotel Catering praktyce | Kontakt |
Praktyka W Londynie Internship English Praktyka W Londynie Stage à Londres Praktyka W Londynie Praktikum London Praktyka W Londynie Stage Londra
Praktyka W Londynie Practicas Londres Praktyka W Londynie Praktik London Praktyka W Londynie Työharjoittelu Lontoo Praktyka W Londynie Stage Londen
Praktyka W Londynie Estagio em Londres Praktyka W Londynie Staź W Londynie Praktyka W Londynie Praktika Londone Praktyka W Londynie Praktik i London
Praktyka W Londynie Πρακτική Greek