Staź W Londynie Staź W Londynie Staź W Londynie Staź W Londynie Staź W Londynie Staź W Londynie Staź W Londynie Staź W Londynie Staź W Londynie Staź W Londynie Staź W Londynie Staź W Londynie Staź W Londynie Staź W Londynie
praktyki Anglia-praktyki

online Zastosuj
Praktyk
Program praktyk
Komentarze
wybierz język
Staź W Londynie Internship English
Staź W Londynie Stage à Londres
Staź W Londynie Praktikum London
Staź W Londynie Stage Londra
Staź W Londynie Practicas Londres
Staź W Londynie Praktik London
Staź W Londynie Työharjoittelu Lontoo
Staź W Londynie Stage Londen
Staź W Londynie Estagio Em Londres
Staź W Londynie Staź W Londynie
Staź W Londynie Praktika Londone
Staź W Londynie London praktik
Staź W Londynie Πρακτική Greek

Sponsored links
Forum praktyki

FAQ

Pytania odnośnie Studios92.com Ltd i Studio-solution Ltd

Pytania odnośnie  Hotel Management NR

Jak długo trwa praktyka w Wielkiej Brytanii?

Nasza firma przyjmuje praktykantów na odkres od miesiąca do roku, wszystcy stazyści czują się w naszej firmie bardzo dobrze dzieki przyjaznej  atmosferze. W międzyczasie nasi praktykanci mają możliwość poprawy ich codziennego angielskiegopracując w międzynarodowym zespole.

Czy portzebne są specjalne dokumenty by aplikowąć?

Podczas procesu aplikacji nie wymagane są żadne specjalne dokumenty. Wypełniona poprawnie aplikacje online pozwoli nam zapoznać się z umiejętnościami aplikantów i wybrać odpowiednich na interview.

Czy muszę posiadać szczególne kwalifikacje do wykonywania pracy podczas praktyki?

Doceniamy kandydatów posiadających juz doświadczenie zawodowe w działach do których zamierzają aplikować, jednakże przyjmujemy również kandydatów bez doświadczenia. Aplikantów takich szkolimy przed rozpoczęciem pracy przez nich. Będziesz miał okazję pracować w różnych działach przedsiębiorstwa takich jak: marketingu, sprzedaży, zasobów ludzkich itd. Jeśli masz więcej pytań odnosnie programu praktyki skontaktuj się z nami.

Kiedy otrzymam odpowiedź o przebiegu mojego procesu rekrutacji?

Staramy się przeprowadzać proces rekrutacji najszybcjiej jak tylko się da.
Jeśli profil aplikanta zostanie pozytywnie oceniony poniformujemy go o tym, jak równiez o kolejnym interview z dwoma osobami. Podczas tej rozmowy telefonicznej będziesz musiał(a)odpowiedzieć na specyficzne pytania odnośnie działu do którego aplikowałeś. Następnie nasz zespół będzie analizował Twoja prezentację i ostatecznie o Twoim przyjęciu zadecyduje szef firmy.

Czy muszę podszkolić znajomość języka angielsiego zanim zacznę praktykę?

Język angielski jest językiem, który jest stosowany w czasie godzin prac, dlatego stżyści muszą umieć komunikować się na codzień zarówno ze swoimi kolegami z zespołu jak również z naszymi międzynarodowymi klientam. Dlatego też proces rekrutacji opiera się w dalszych etapach na rozmowie telefonicznej, która pozwala nam  na ocenienie zdolności językowych potencjalnego stażysty jak również dopasować potem danego aplikanta do działu w którym najlepiej będzie on(a) mógł(a)się realizować. . Poza tym praktykanci będą mieli mozliwośc posługiwania się językiem angielskim każdego dnia co z pewnością przyczyni się do jego poprawy. Przy okazji zapewne będziesz mógł nauczyć się innego obecgo języka(slówek z innego obcego jęzka) jakoże nasz zespół jest naprawdę międzynarodowy.

Czy stażyści potrzebują pozwolenia na pracę jeśli chcą rozpocząć pracę w Wielkiej Brytanii?

Obywatele UE nie potrzebują pozwolenia na pracę w Wielkiej Brytanii, jednak jeśli pochodzisz spoza UE musisz przedstawić stosowne pozwolenie na pracę(40 godzin tygodniowo).Pozwolenie takie musisz otrzymać ubiegajac się o nie samemu.

Czy powinienem otworzyć konto bankowe w Anglii czy pozostać przy dotychczasowym polskim końcie?

Nie ma potrzeby otwierania konta w Anglii, co jest procesem dość skomplikownym. Najwygodniejszą formą dostępu do pieniędzy z Twojego konta będzie używanie polskich kart płatniczyc. Miemniej jednak jesli planujesz pozostać w Wielkiej Brytanii dłużej niż 6miesięcy powinieneś otworzyć konto bankowe. Powinieneś również sprawdzić czy Twoj polski bank jest partnerem jednego z banków angielskich.

Czy praktykanci potrzebują posiadać paszport by rozpocząć pracę/staż zagranicą ?

Jeśli jesteś obywatelem UE możesz podróżować za okazaniem dowodu. Jakkolwiek rekomendujemy jednak posiadanie przy sobie również paszporu.

Gdzie mogę kupić karte SIM do mojego telefonu gdy przyjadę już do Angiil?

Istnieje kilka sklepów, gdzie nasi stażyści mogą kupić karty SIM pre-paid w Wielkiej Brytanii. Nasz zespół pomże Ciw tej kwestii zaraz po Twoim po przybyciu do Wielkiej Brytanii.

Czy stażyści otrzymają referencje po ukończeniu praktyki?

Stażyści dostaną certyfikat i szczegółowy raport uwzględniający ich osiagnięcia podczas trwania praktyki. Jeśli będą wykonywali swoją pracę dobrze dostaną również referencje.

Pytania odnośnie Studios92.com Ltd i Studio-solution Ltd


Jeśli praktyka nie jest opłacana przez pracodawcę jak mogę utrzymać sie podczas całego programu?

W stażyści mogą zwrócić się o pomoc finansową lub stypendium. W tym celu należy  zwrócić się do osoby odpowiedzialnej za stypendia na danej uczelni, z dalszymi pytaniami odnośnie otrzymania takiej pomocy finansowej (np. programu Leonardo).

Czy stażyści muszą mieszkać w miejscach oferowanych przez Studios92.com?

Opcja ta jest odpowiednia dla studentów którzy już mają zakwaterowanie w Wielkiej Brytanii. Jednak wszyscy stażyści w Nowym Romney mieszkają razem. Zakwaterowanie oferowane przez nas ma przystępną cenę i zapewnia wiele udogodnień zrówno podczas mieszkania jak i spędzania czasu wolnego( piłkarzyki, bilard, kino domowe, bezprzewodowy dostęp do internetu, grill, parkingi itp.).

Gdzie mogę znaleźć wiecej nformacjii na temat zakwaterowania w Wielkiej Bryatnii (typach,cenach,lokalizacji itp.?

Oferujemy pokoje pojedyńcze i podwójne we wspólnie wynajmowanych mieszkaniach. Jeśli potrzbujesz więcje informacji odnosnie zakwaterowania, wejdź na (www.flat-share.com) lub na naszą stronę.

Jak dużo praktykantów pracuje w waszej firmie?

Liczba praktykantów pracujących w naszej firmie ciągle się zmienia. Obecnie w naszym londyńskim biurze pracuje 14praktykantów i 16 w New Romney. Liczba stażystów zmienia sie w zalezności od sezonu i prohjektów nad którymi pracujemy.

Pytania odnośnie Hotel Management NR

Co będę robić podczas mojej praktyki w Wielkiej Brytanii?

Twoja praktyka będzie podzielona na 2 częśc.i. Przez dwa dni w tygodniu będziesz zajmował się klientami zarówno z Wielkiej Brytanii jak równiez z całego świat mieszkającymi w New Romney.Przez resztę czasu będziesz odpowiedzialny za obowiązki w danym dziale. Będziesz zajmował(a) się rezerwacjami internetowym, telefonicznymi  jak rółnież rezerwacjami grupowymi w naszym dziale sprzedaży.

Co praktykanci mogą robić w swoim wolnym czasie?

Hotel znajduje się blisko plaży w związku z tym nasi praktykanci będa mieli możliwość uprawiania sportów wodnych (żeglowanie, narty wodneitp.)Będą również mieli możliwość odkrywania urokliwych okolic New Romney korzystając z komunikacji miejskiej jak również odwiedzenia licznych pubów i restauracji jakie znajdują się w New Romney.

Kontakt!
Możesz aplikowąć bezpośrednio lub przysłac nam e-mail jeśli masz jakieś dodatkowe pytania

strona główna | Firmy oferujące praktyki | Program praktyk | Załóż konto | Praktyka | Zakwaterowanie praktykantów | Polityka Prywatnosci | projektowania stron internetowych | rozbudowy | Administracja siecią | sprzedaży | Marketing | księgowości | recepcji | hotelami | zarządzania zasobami ludzkimi | Zarządzanie hotelami | Marketing- opinie o praktyce | Media- opinie o praktyce | Spredaz - opinie o praktyce | (HR)- opinie o praktyce | IT opinie o praktyce | Advertising & Copywriting praktyce | Public Relations praktyce | Event Management praktyce | Business Development praktyce | Project Management praktyce | Property Management praktyce | Hotel Catering praktyce | Kontakt |
Praktyka W Londynie Internship English Praktyka W Londynie Stage à Londres Praktyka W Londynie Praktikum London Praktyka W Londynie Stage Londra
Praktyka W Londynie Practicas Londres Praktyka W Londynie Praktik London Praktyka W Londynie Työharjoittelu Lontoo Praktyka W Londynie Stage Londen
Praktyka W Londynie Estagio em Londres Praktyka W Londynie Staź W Londynie Praktyka W Londynie Praktika Londone Praktyka W Londynie Praktik i London
Praktyka W Londynie Πρακτική Greek