praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe Praktika Londone praktika londe
praktika londe

   Praktika
   Praktikos programa Londone
    Ryšiai su visuomene Londone
   Atsiliepimai apie praktiką Londone
Reklamuok savo kompaniją
Sponsored Links

Vertimas

Ar kada svajojai tapti vertėju? Jei taip, mūsų įmonė siūlo nepakartojamą galimybę įgyvendinti šią svajonę jau dabar. Išmokti interpretuoti, versti tekstus, suprasti fonetiką bei kalbos struktūrą, taip pat įgyti įgūdžių galėsi atlikdamas praktiką mūsų įmonėje.

Čia turėsi galimybę versti tekstus iš įvairių kalbų. Žinoma, pagrindinė vartojama kalba čia yra anglų, taip pat - oficialios Europos Sąjungos kalbos. Pagrindinis praktikantų tikslas vertimo departamente dirbti tiksliai ir profesionaliai, taip kad tekstai bei vertimo darbai atitiktų originalo kalbą ir visuomenė gautų tikslią informaciją.

Norime, kad praktikantai galėtų laisvai kalbėti ir versti tekstus bent iš dviejų kalbų, taip pat puikiai valdytų gramatiką bei kalbos fonetiką. Internship UK vertimo skyriuje praktikantai turės unikalią galimybę versti įvairius dokumentus, švietėjiškus bei komercinius tekstus.

Bendraudamas su studentais iš viso pasaulio čia mokysies versti ir interpretuoti, patobulinsi savo įgūdžius, gerinsi gebėjimus rašymo, gramatikos, skyrybos srityje. Nepraleisk šios galimybės ir tobulėk kartu su mumis!

Registruokis dabar praktikai Vertimo departamente.

Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4