praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe Praktika Londone praktika londe
praktika londe

   Praktika
   Praktikos programa Londone
    Ryšiai su visuomene Londone
   Atsiliepimai apie praktiką Londone
Reklamuok savo kompaniją
Sponsored Links

Personalo vadyba   

hr human resources internship

Personalo vadybos praktika Studios92.com, Ltd siūlo Jums puikią galimybę įgyti žinių ir patirties, kurios padės Jums tolimesnėje karjeroje. Dirbdami šiame skyriuje bendrausite su studentais iš skirtingų šalių bei kiekvieną dieną dirbsite tarptautinėje aplinkoje.

Personalo vadybos studentai išmoksta objektyviai vertinti ir atrinkti geriausius praktikantus, parinkti pozicijas, kurios labiausiai atitinka praktikanto kvalifikaciją, norus ir žinias. Be to, personalo vadybos komanda sprendžia kompanijos vidinius konfliktus ir problemas, bendrauja su kiekvienu praktikantu asmeniškai bei palaiko teigiamą darbo atmosferą kompanijoje.

Mes ieškome studentų, kurie turi gerus bendravimo įgūdžius, sugeba vadovauti komandai ir spręsti asmeninius bei komandos konfliktus, toleruoja ir sugeba išklausyti kitus bei yra motyvuoti ir pasirengę tobulėti.

Personalo vadybos praktikantai turi galimybę atlikti interviu ne tik telefonu, bet ir akis į akį. Pabaigę praktiką, studentai įgyja efektyvaus bendravimo įgūdžius, sugeba spęsti konfiktus bei vadovauti komandai.

Jei nori prisijungti prie linksmos ir aktyvios personalo vadybos komandos viename iš ofisų Londone ar New Romney Kent'e, nepraleisk savo šanso ir registruokis dabar. Jei nori sužinoti daugiau, skambink arba rašyk mums

Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4