praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe Praktika Londone praktika londe
praktika londe

   Praktika
   Praktikos programa Londone
    Ryšiai su visuomene Londone
   Atsiliepimai apie praktiką Londone
Reklamuok savo kompaniją
Sponsored Links

Renginių organizavimas

Jei sieji savo karjerą su renginių organizavimu, nepraleisk progos atlikti praktikos mūsų įmonėje. Stažuotė čia leis įgyti vertingos patirties bei suprasti, kaip veiksmingai užtikrinti sklandų renginių organizavimą. Taip pat būdamas praktikantu įmonėje būsi įtrauktas ir į įvairiapusišką veiklą, susijusią su marketingu ir komunikacija, kuri reikalinga norint sėkmingai ir nepriekaištingai suorganizuoti renginį.

Turėti įdomų ir turiningą laisvalaikį, keliauti, atsipalaiduoti ir atitrūkti po darbo dienos nori kiekvienas, todėl mūsų komanda organizuoja renginius savo kolegoms. Tokiu būdu siekiama užtikrinti puikią atmosferą darbe bei garantuoti,kad kiekvienas turės progą puikiai praleisti laisvalaikį.

Ką mes veikiame po darbo dienos? Susitinkame visi kartu vakarienei arba važiuojame į kiną, leidžiame laiką šokių aišktlėje ar keliaujame po vaizdingą Angliją. Ką atlieka renginių organizatoriai? Pradedant pakvietimais, biudžeto planavimu, baigiant renginių vedimu ir pan. Mes visada atviri naujovėms bei kūrybiškoms idėjoms!

Tačiau tai tik dalis darbo, kurią tu, būdamas praktikantu, atliksi čia. Studentai, dirbantys su Gift-tours.com kontaktuoja kitas įmones bei pateikia pasiūlymus turistams, atvykstantiems į Londoną, aplankyti kultūrinius renginius ar koncertus.

Nepraleisk progos dirbti kūrybiškoje komandoje!

Registruokis dabar praktikai Londone arba New Romney.

Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4