praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe Praktika Londone praktika londe
praktika londe

   Praktika
   Praktikos programa Londone
    Ryšiai su visuomene Londone
   Atsiliepimai apie praktiką Londone
Reklamuok savo kompaniją
Sponsored Links

Praktikos programa

Praktikos programa "Internship UK" siūlo praktikos galimybes Londone ir New Romney (Kent). Mes siūlome jums keletą praktikos programų marketingo, administravimo, IT, viešbučių administravimo bei personalo vadybos srityje.

Praktika atliekama šiuose skyriuose :
IT
- Pardavimai - Personalo vadybaIT

studentų praktika Internetinių puslapių dizainas:
Praktikantai IT skyriuje atsakingi už kompanijos ir jos partnerių internetinių puslapių priežiūrą, atnaujinimą ir struktūros palaikymą.

studentų praktika Internetinių puslapių kūrimas:
Praktikantai dirba su internetiniais puslapiais, kompanijos vidine internetine sistema.

studentų praktika Administravimas:
Prisijungdami prie IT administravimo komandos, praktikantai dirba su informacinėmis technnologijomis, užtikrinančiomis visapusišką įmonės vidinės kompiuterinės sistemos palaikymą.Pardavimai

studentų praktika Klientų aptarnavimas:
Šiame skyriuje praktikantai bendrauja su klientais internetu bei telefonu ir tai puiki galimybė mokytis derybų meno. Studentai susisiekia su klientais, kurie ieško būsto, bei viešbučių vadybininkais, kurie siūlo būstą. Praktikos metu studentai turi galimybę iešoti partnerių, derėtis bei palaikyti ilgalaikius kontaktus.

Marketingas:
Praktikantams suteikiama galimybė įgyti tarptautinio bei internetinio marketingo patirties. Studentai kuria reklamas, dalyvauja reklamų kompanijose bei pritaiko marketingo strategijas realiame verslo pasaulyje.

Apskaita:
Praktikantai, atsakingi už įmonės finansinę apskaitą, tvarko įmonės finansus, rašo finansines ataskaitas, dirba su mokesčiais, sąskaitomis ir tvarko kitus finansinius reikalus.

studentų praktika Viešbučių vadyba:
Studentai, atliekantys praktiką viešbučių administravime, dirba su kambarių rezervacija, dokumentų tvarkymu bei administraciniais viešbučio reikalais.Personalo vadyba

studentų praktika
Personalo vadyba:

Pasibaigus praktikai, studentai gauna praktikos baigimo pažymėjimą ir kitus reikiamus dokumentus.

Praktikos programos sudarymas

Vienas iš patraukliausių šios praktikos bruožų yra tas, kad kiekvienas gali pasirinkti lankstų praktikos laiką ir darbo valandas. Minimalus praktikos laikotarpis – 1 mėnuo, maksimalus – 1 metai. Kiekvienas praktikantas gali laisvai pasirinkti praktikos pradžios ir pabaigos datą. Prasidėjus praktikai, lankstumas ir praktikanto interesai išlieka vieni iš svarbiausių įmonės politikos tikslų.
Studentai kiekvieną dieną gali pasirinkti skirtingą darbo laiką:
Nuo pirmadienio iki sekmadienio:

Kiekvienas skyrius (marketingas, pardavimai, personalo vadyba, verslo administravimas, IT, viešbučių administravimas, apskaita) dirba su skirtingais projektais. Kiekvienas praktikantas arba jų grupė atlieka skirtingas užduotis, kurios sudaromos atsižvelgiant į praktikanto patirtį, pageidavimus ir norus bei įmonės politiką ir tikslus.

Kaip užsiregistruoti praktikai?

Jei nori išbandyti save ir įgyti neįkainojamos patirties pardavimuose, marketinge, IT, internetinių puslapių dizaine, personalo vadyboje, viešbučių administravime ar apskaitoje, nepraleisk šio šanso. Norint užsiregistruoti praktikai, pirmiausia reikia užpildyti registracijos formą internete Registruokis dabar.... Norėdamas gauti detalesnės informacijos, gali susisiekti su mūsų personalo vadybininakais ir jie suteiks visą reikiamą informaciją.

Internship UK siūlo puikias praktikos galimybes motyvuotiems ir talentingiems studentams, nebijantiems iššūkių,norintiems pažinti kitas kultūras, išbandyti save ir įgyti neįkainojamos patirties. Registruokis dabar...

Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4