praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe Praktika Londone praktika londe
praktika londe

   Praktika
   Praktikos programa Londone
    Ryšiai su visuomene Londone
   Atsiliepimai apie praktiką Londone
Reklamuok savo kompaniją
Sponsored Links

Praktikos kompanijos

Studios92.com Ltd yra greitai ir sėkmingai auganti vidutinio verslo įmonė, dirbanti lanksčioje ir draugiškoje aplinkoje. Kompanija yra įsteigusi dukterines įmones, kurios suteikia plačias praktikos programų galimybes, pradedant viešbučių vadyba ir baigiant IT. Įmonės yra įsikūrusios Londone ir New Romney, Kent'e.


internship company

Studios92.com yra viena iš sparčiausiai augančių internetinių kompanijų, kuri specializuojasi nekilnojamo turto rinkoje. Būdama viena iš lanksčiausių ir dinamiškiausių įmonių Anglijoje, ji yra viena iš lyderių šioje srityje. Įmonė turi partnerių ne tik UK, bet ir visoje Europoje. Studios92.com Ltd veikia kaip centrinė užsakymų kompanija, tarpininkaujanti surandant būstą savo klientams visoje Europoje.

Daugiau informacijos rasite: www.studios92.com (link to studios92.com)


internship company

Studio-Solution.com Ltd yra internetinė kompanija, kuri dirba su įmonėmis ir teikia internetinio verslo sprendimus, siekiant didinti pardavimus ir įmonių žinomumą. Įmonė siūlo praktiką(link to internship programs) internetinių puslapių dizaine ir kūrime bei IT.

Daugiau informacijos www.studio-solution.com (link to studio solution web site)


internship company

365CPS.com nekilnojamo turto įmonė veikia Londone ir New Romney, Kent'e. Įmonė veikia kaip tarpininkas tarp klientų, ieškančių būsto, ir nekilnojamo turto šeimininkų, kurie nuomoja būstą ilgam ir trumpam laikotarpiui Šiaurės Londone 2 ir 3 zonose. Tarpininkaudama tarp dviejų šalių, įmonė užtikrina pusiausvyą tarp nekilnojamo turto pasiūlos ir paklausos: klientai apgyvendinami geros kokybės būste, o nekilnojamo turto šeimininkams nereikia rūpintis reklama ir rezervacija.


internship company

Littlestone hotel viešbutis, įsikūręs pietinėje Anglijos pakrantėje, yra viena iš labiausiai turistų mėgiamų vietų. Viešbutyje apgyvendinami turistai bei yra įsikūręs ofisas, kuriame atliekami užsakymai grupėms(link to group bookings).

Daugiau informacijos www.littlestonehotel.com


internship company

Internship UK įmonė dirba su praktikantais ir tvarko dokumentus, reikalingus praktikai įforminti ir atlikti. Įmonė suteikia pažymėjimą apie praktikos atlikimą bei baigimą.

Daugiau informacijos apie praktiką rasite apsilankę mūsų internetiniame puslapyje: Internship UK

Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4