praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe Praktika Londone praktika londe
praktika londe

   Praktika
   Praktikos programa Londone
    Ryšiai su visuomene Londone
   Atsiliepimai apie praktiką Londone
Reklamuok savo kompaniją
Sponsored Links

Privatumo politika

Pradėdamas pildyti registracijos formą internetu, Jūs patvirtinate, kad esate rimtai susidomėjęs mūsų siūloma praktika. Mes prašome užpildyti anketos klausimus atidžiai ir atvirai. Kadangi anketos pildymas užima mažiausiai valandą, būkite pasiruošęs skirti tam laiko.Studios92.com Ltd informuoja, kad visi duomenys, kuriuos Jūs suteikiate, užpildydami registracijos formą, yra automatiškai talpinami ir saugomi mūsų duomenų bazėje. Tai leidžia Jums pabaigti pildyti anketą vėliau, jei negalite to padaryti iš karto. Nebaigus pildyti anketos, Jums išsiunčiamas laiškas, kuriame siunčiama informacija apie laikotarpį, per kurį Jūs galite užbaigti anketos pildymą (dažniausiai 7 dienos).


Norėdami atnaujinti esamą anketą, eikite į www.internship-uk.com internetinį puslapį ir dar kartą įveskite savo elekroninį adresą. Jei Jūs nebaigsite pildyti anketos per nurodytą laiką, tuomet Jūsų duomenys bus ištrinti. Jei Jūsų anketa nebus sėkminga, mes taip pat ištrinsime duomenis iš sistemos.


Visa informacija, kurią Jūs pateikiate bus naudojama tik vidiniams reikalams. Ji nebus naudojama reklamai ir komerciniams tikslams.

Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4