praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe Praktika Londone praktika londe
praktika londe

   Praktika
   Praktikos programa Londone
    Ryšiai su visuomene Londone
   Atsiliepimai apie praktiką Londone
Reklamuok savo kompaniją
Sponsored Links

Pardavimai ir klientų aptarnavimas

Pagrindinis praktikantų, dirbančių klientų aptarnavimo skyriuje, tikslas – užtikrinti ir palaikyti ilgalaikius santykius su esamais klientais bei naujų klientų paieška.

Pardavimų ir klientų aptarnavimo komanda rūpinasi užsakymais, bendrauja su klientais internetu bei telefonu ir palaiko ryšius su įmonės partneriais. Prisijungdamas prie mūsų pardavimų komandos, tu ne tik tobulinsi bendravimo įgūdžius, tačiau išmoksi derybų meno, sužinosi verslo santykių subtilybes. Be to, bendraudamas su klientais iš viso pasaulio atrasi ir suprasi kultūrinius skirtumus ir galėsi pritaikyti įgytą patirtį tolimesnėje savo karjeroje, ypač jei planuoji dirbti tarptautinėje kompanijoje.

Dirbdami pardavimų ir klientų aptarnavimo departamente, praktikantai ne tik įgyja profesinių žinių, bet ir turi galimybę įgyti ir tobulinti lyderystės ir vadovavimo įgūdžius. Praktikantai gali būti paaukštinami čia, jei jie dirba sumaniai ir motyvuotai. Kiekvienas paaukštinimas reiškia daugiau atsakomybės, svarbesnių darbų bei geresnę poziciją kompanijoje.

Registruokis dabar ir dirbk viename iš mūsų ofisų Londone arba New Romney, Kent'e.

Trys mėnesiai, kuriuos aš praleidau Studios92.com kompanijoje buvo vieni iš įsimintiniausių mėnesių mano gyvenime. Aš ne tik smagiai praleidau vasaros atostogas, tačiau įgyjau neįkainojamos patirties ir žinių, kurios pravers mano tolimesnei karjerai. Visus tris mėnesius aš atlikau praktiką pardavimų ir klientų aptarnavimo departamente. Pradžioje nebuvo labai lengva, nes aš nežinojau daug dalykų. Tačiau kolegos, kurie dirbo kartu su manimi visada buvo pasirengę man padėti. Praėjus vos kelioms dienoms aš jaučiausi kaip namuose. Prasidėjus praktikai, didelę dalį praktikos laiko aš praleidau atlikdama užsakymus, bendraudama su klientais internetu ir telefonu. Vėliau, kuomet susipažinau su kompanijos darbu, pradėjau dirbti su projektu, kurio pagrindinis tikslas buvo ryšių su įmonės partneriais palaikymas ir naujų partnerių pritraukimas. Be to, kadangi domėjausi marketingu, turėjau galimybę dirbti kartu su marketingo komanda bei kurti internetinius puslapius ir reklamas. Mes vadovavomės principu: ,,play hard, party harder". Dėl to po darbo dienos mes kartu smagiai leidome laiką vakarėliuose, išvykose į kitus Anglijos miestus, barbecue, sporto varžybose ar ramiai šnekučiuodamiesi prie arbatos puodelio. Praktikos metu sutikau ir susipažinau su daugybe žmonių iš viso pasaulio, įgyjau gausybę žinių ir patirties, tobulinau bendravimo įgūdžius bei išgyvenau daug smagių akimirkų.

Jolita Keraite
Vilnius University
Universiteto St. 3
www.vu.lt
Vilnius
Lithuania

Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4