praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe Praktika Londone praktika londe
praktika londe

   Praktika
   Praktikos programa Londone
    Ryšiai su visuomene Londone
   Atsiliepimai apie praktiką Londone
Reklamuok savo kompaniją
Sponsored Links

Nuoma Londone/ Nuoma Anglijoje

Pasirink būstą Londone!

Studentai, pasirinkę pradėti savo karjerą mūsų įmonėse, tobulina anglų kalbos įgūdžius, atranda skirtingas kultūras bei dalinasi savo patirtimi gyvendami ir dirbdami kartu. Gyvenimas kartu skatina studentų integraciją, vienas kito pažinimą ir kuria draugišką atmosferą tiek darbe, tiek namuose.

Siekdami, kad mūsų praktikantai gautų didžiausią naudą iš praktikos tarptautinėje įmonėje, apgyvendinimą įtraukėme į praktikos programą. Priklausomai nuo gautos praktikos vietos Londone ar New Romney, studentai bus apgyvendinami įmonei priklausančiuose apartamentuose.

Pasirinkę praktiką New Romney studentai apgyvendinami kotedžuose arba Littlestone viešbutyje. New Romney yra nedidelis jaukus miestelis, kuriame gyvena apie 7000 gyventojų. Įsikūręs ant jūros kranto, New Romney yra nesunkiai pasiekiamas vietiniu transportu. Jūra bei paplūdimys, vietiniai barai ir kavinės, žmonės ir aplinka leidžia suprasti anglų gyvenimo būdą bei pažinti jų kultūrą.

Studentai, atliekantys praktiką New Romney apgyvendinami vienami iš šių būstų :

Visi kotedžai, kuriuose gyvena studentai, yra apie 5-15 minučių kelio nuo darbo vietos.

Studentai, siekiantys triukšmingo ir aktyvaus gyvenimo mieste, pasirenka atlikti praktiką Londone – viename iš didžiausių ir dinamiškiausių Europos miestų. Čia praktikantai atranda anglų kultūrą, jų gyvenimo būdą bei ritmą, be to, susipažįsta su kitais studentais iš skirtingų pasaulio šalių.

nuoma LondoneTerranova. Terranova kotedžas yra erdvus būstas, kuriame gyvena praktikantai. Įsikūręs 5 minutės kelio pėsčiomis nuo paplūdimio, 5 minutės nuo ofiso bei 15 minučių nuo miestelio centro, Terranova kotedžas visada pilnas praktikantų, kurie kartu pietauja, linksminasi, šnekučiuojasi ir linksmai leidžia laiką.

Studentai gyvena kartu jaukiuose vienviečiuose arba dviviečiuose kambariuose. Laisvalaikį jie leidžia žaisdami biliardą, stalo futbolą ar tenisą, naudojasi bevieliu internetu, ramiai ilsisi sode, žiūri filmus ar paprasčiausiai šnekučiuojasi. Terranova yra nuostabi vieta leisti laiką, linksmintis, pažinti vieni kitus (aplankykite nuotraukų galeriją ir patys pamatysite).

Windsor.Įsikūręs ramioje miestelio dalyje, apie 15 minučių kelio pėsčiomis iki miestelio centro ir iki ofiso, šis studentų kotedžas suteikia galimybę mėgautis ramia ir atpalaiduojančia aplinka po darbo. Name yra 5 miegamieji, visiškai įrengta virtuvė bei erdvus valgomasis ir laisvalaikio kambarys, kur galima ramiai ilsėtis žiūrint televizorių, dalinantis įspūdžiais po darbo dienos, vakarėlių, išvykų, bendraujant su artimaisiais ir draugais nemokamu bevieliu internetu.

nuoma LondoneEllesmere. Įsikūręs netoli Windsor kotedžo, jaukiame ir erdviame dviejų aukštų Ellesmere name yra 4 miegamieji kambariai, visiškai įrengta virtuvė, laisvalaikio kambarys ir valgomasis. Čia praktikantai gali leisti laiką sporto kambaryje arba ilsėtis sode bei mėgautis ramiomis poilsio akimirkomis.

nuoma LondoneForeshore. Šis kotedžas erdviausias ir didžiausias būstas, kuriame gyvena praktikantai. Namas yra prie pat palūdimio, kurį skalauja Šiaurės jūra. Laikas keliaujant iki ofiso neprailgs, nes tai tik 15 minučių pėsčiomis. Foreshore rezidencija yra visiškai įrengta, praktikantai gali naudotis treniruoklių sale arba jaukiai šnekučiuotis su draugais erdviame laisvalaikio kambaryje.

nuoma LondoneButai Londone. Kompanijos butai Londone jaukiai ir tvarkingai įrengti. Gyvendami kartu praktikantai dalinasi bendra virtuve, poilsio kambariu bei tualetu ir dušu. Bendri pusryčiai, pietūs, pokalbiai prie arbatos ir smagūs vakarėliai yra neatsiejami kuriant draugišką atmosferą gyvenant kartu.

Gyvendami kartu ir dalindamiesi buities darbais praktikantai išmoksta gyventi savarankiškai, rūpintis kitais, lavina anglų kalbos įgūdžius ir smagiai leidžia laiką daugiakultūrėje aplinkoje

Jeigu nori sužinoti daugiau apie praktiką, susisiek su mumis. Jei nori užsiregistruoti praktikai, spausk čia

atgal į praktikos programą

Butai Londone

accommodation in London
Mes siūlome būstą keliautojams, verslininkams, poilsiautojams ir studentams iš viso pasaulio. Visi butai yra pilnai įrengti.

Daugiau informacijos...

Nuoma LondoneHosteliai yra vienas iš pigiausių būdų apsistoti Londone ir susipažinti su žmonėmis iš visos pasaulio.
Daugiau informacijos...

Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4