praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe Praktika Londone praktika londe
praktika londe

   Praktika
   Praktikos programa Londone
    Ryšiai su visuomene Londone
   Atsiliepimai apie praktiką Londone
Reklamuok savo kompaniją
Sponsored Links

Praktika marketingo srityje

Kas yra mūsų rinka? Kas yra mūsų klientai? Kokias media priemones mes naudojame, kad pasiektume geriausių rezultatų? Kokie yra mūsų klientų poreikiai? Galiausiai, kokios yra rinkos galimybės ir kaip gauti pelno?

Kiekvieną dieną mūsų marketingo komanda bando surasti tiksliausius atsakymus į šiuos klausimus. Šiomis dienomis internetas yra viena iš sėkmingiausių marketingo priemonių, todėl mūsų komanda dirba kartu ir siekia sėkmingų asmeninių bei kompanijos darbo rezultatų.

Studentai, atliekantys praktiką marketingo skyriuje, dirba tam,kad pagerintų kompanijos teikiamas paslaugas ir jų kokybę bei kurtų teigiamą kompanijos įvaizdį.

Kiekvienam praktikantui suteikiamos galimybės ir laisvė įgyvendinti savo idėjas ir prisidėti savo darbu ir iniciatyva prie bendros kompanijos sėkmės ir asmeninio tobulėjimo. Marketingo komanda dirba reklamos srityje, kuria bei atnaujina internetinius puslapius. Atliekant praktiką studentams suteikiama galimybė pritaikyti rinkodaros priemones ir metodus realybėje.

Tik nuo praktikantų iniciatyvos ir noro priklauso, kiek jie pasiima iš praktikos, kiek žinių ir patirties jie gauna. Kompanija Studios92.com Ltd suteikia visas galimybes asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui, ir tik nuo tavęs priklauso, ką tu gali gauti iš šios tarptautinės praktikos!

Prisijunk prie mūsų komandos ir realizuok savo idėjas čia ir dabar .

Studentu Praktikos Programa

Apie praktiką kompanijoje Studios92.com galėčiau pasakoti tikrai daug. Trys mėnesiai praleisti čia praskriejo lyg kelios savaitės. O juk sakoma, jei laikas lekia nepastebimai, jis buvo nepakartojamas. Toks jis ir buvo čia, mažame miestelyje New Romney, skalaujamo Šiaurės jūros bei esančio Kent’o grafystėje...

Lietuvoje Vilniaus Universitete studijuoju Tarptautinę ekonomiką, todėl visada svajojau atlikti praktiką užsienyje ir įgyti tarptautinės patirties. Darbas Studios92.com išpildė tiek mano profesinius, tiek asmeninius lūkesčius: dirbau realioje verslo aplinkoje, patobulinau anglų kalbos žinias, susipažinau su daugybę žmonių bei įgyjau naujos patirties marketinge, kuriuo visada domėjausi.

Taigi dabar šiek tiek apie mano profesinę patirtį. Kompanija Studios92.com priima studentus praktikai iš įvairių Europos šalių, todėl tarptautinė patirtis čia garantuota. Kiekvienas studentas atvyksta su skirtingomis žiniomis, patirtimi: čia visada yra galimybių mokytis ir tobulėti. Marketingo departamente, kuriame aš ir atlikau praktiką, yra didžiausias bei, mano nuomone, tikrai įvairiapusiškas. Per tris mėnesius turėjau nemažai skirtingų projektų: dirbau individualiai bei su grupe. Išmokti galima tikrai daug, bet viskas priklauso nuo paties studento ryžto ir noro mokytis. Taigi čia vieta motyvuotiems ir aktyviems studentams! Kokios buvo pagrindinės mano užduotys? Pirmiausia, su grupe studentų kūrėme internetinius puslapius, kuriuose siūlėme viešnagę jaunimo nakvynės namuose bei viešbučiuose visoje Europoje. Apskritai marketingo departamente užduotys buvo labai įvairios: kūrėme reklamos kampanijas, įmonės Studios92.com ateities perspektyvas, verslo plėtros galimybes didžiausiuose Europos miestuose, kaip Londonas, Roma ar Paryžius. Atlikome daugybę prezentacijų norėdami parodyti pasiektus savo darbo rezultatus. Mano nuomone, įdomiausias projektas čia man buvo naujo internetinio puslapio Traveltura, siūlančio nakvynę bei atostogų galimybes, kūrimas bei naujos kampanijos reklamuojant prabangius 3-5 žvaigždučių viešbučius, siūlančius nepakartojamą galimybę apsistoti juose žemomis kainomis http://www.gift-tours.com/incognito-hotels.asp. Grupėmis kūrėme reklamos kompanijas bei projektus, kaip įgyvendinti šį projektą...

Laisvalaikis taip pat buvo įvairiapusiškas: pradedant kelionėmis po Angliją, nepamirštant Londono, nes nuo New Romney šis miestas tik viena valanda kelio. Taip pat organizavomės tarptautinius vakarėlius, kino vakarus, vakarienes ar kitas pramogas. Čia niekada nebuvo nuobodu, kartais netgi nebūdavo laiko sau...

Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4