praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe Praktika Londone praktika londe
praktika londe

   Praktika
   Praktikos programa Londone
    Ryšiai su visuomene Londone
   Atsiliepimai apie praktiką Londone
Reklamuok savo kompaniją
Sponsored Links

Kompanijos, kuriose tu turi galimybę atlikti praktiką:

Studios92.com Ltd yra greitai ir sėkmingai auganti vidutinio verslo įmonė, dirbanti lanksčioje tarptautinėje aplinkoje. Kompanija yra įsteigusi dukterines įmones, kurios suteikia įvairias praktikos programų galimybes, pradedant viešbučių vadyba, apskaita ir baigiant IT. Įmonės yra įsikūrusios Londone ir New Romney, Kent'o grafystėje.

kompanija Londone

Studios92.com Ltd yra viena iš sparčiausiai augančių internetinių kompanijų, kuri specializuojasi nekilnojamo turto rinkoje. Būdama lanksti ir dinamiška įmonė, Studios92.com Ltd yra viena iš lyderių šioje srityje. Įmonė turi partnerių ne tik Anglijoje, bet ir visoje Europoje. Studios92.com Ltd veikia kaip centrinė užsakymų kompanija, tarpininkaujanti surandant būstą savo klientams visoje Europoje.

Daugiau informacijos rasite: www.studios92.com
Studio-Solution.com Ltd yra internetinė kompanija, kuri dirba su įmonėmis ir teikia internetinio verslo sprendimus, siekiant didinti pardavimus ir įmonių žinomumą. Įmonė siūlo praktiką studentams internetinių puslapių dizaine, kūrime bei IT.

Daugiau informacijos www.studio-solution.com
365CPS.com - nekilnojamo turto įmonė veikia Londone ir Kent'o regione. Įmonė veikia kaip tarpininkas tarp klientų, ieškančių būsto, ir nekilnojamo turto savininkų, kurie nuomoja būstą ilgam ir trumpam laikotarpiui Šiaurės Londone 2 ir 3 zonose. Tarpininkaudama įmonė padeda abiems pusėms: klientai apgyvendinami geros kokybės būste, o nekilnojamo turto savininkams nereikia rūpintis reklama ir rezervacija. www.365cps.com
Hotel 92 - viešbutis, įsikūręs pietinėje Anglijos pakrantėje yra viena iš labiausiai turistų mėgiamų vietų. Viešbutyje yra įsikūręs ofisas bei apgyvendinami praktikantai.

Daugiau informacijos www.littlestonehotel.com
Internship UK įmonė dirba su praktikantais ir tvarko dokumentus, reikalingus praktikai įforminti ir atlikti. Įmonė atlieka visus formalumus ir suteikia pažymėjimą apie praktikos atlikimą bei baigimą. Tarptautinė praktika - tai puiki galimybė tau ir tavo ateičiai!

Daugiau informacijos apie praktiką rasite apsilankę mūsų internetiniame puslapyje: www.internship-uk.com

Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4