praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe praktika londe Praktika Londone praktika londe
praktika londe

   Praktika
   Praktikos programa Londone
    Ryšiai su visuomene Londone
   Atsiliepimai apie praktiką Londone
Reklamuok savo kompaniją
Sponsored Links

Viešbučių administravimas

hotel management internship

Viešbučių administravimo komanda dirba viename iš gražiausių Kento regionų Anglijoje, turistų mėgiamame New Romney miestelyje ant jūros kranto. Praktikantai, dirbdami Littlestone viešbutyje, įgyja vadybos ir administravimo įgūdžių, išmoksta dirbti komandoje, bendrauja su klientais ir tvarko kitus su viešbučių administravimu susijusius reikalus.

Praktikantai taip pat padeda klientų aptarnavimo komandai, kuri dirba Littlestone viešbutyje įsikūrusiame ofise. Kartu su kitais studentais jie bendrauja su klientais telefonu ir internetu, priima užsakymus. Praktikantai, atlikdami praktiką viešbučių administravime, išmoksta organizuoti viešbučių darbą, suprasti ir patenkinti klientų poreikius, tvarkyti viešbučio finansus bei dirbti komandoje.

Mes ieškome talentingų, entuziastingų ir iniciatyvių studentų, kurie nori ir yra pasirengę mokytis, išbandyti save bei nebijo įsipareigojimų.

Jei nori įgyti patirties, prisijunk prie mūsų. Jei nori sužinoti daugiau, susisiek su mūsų personalo vadybos komanda.

Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4